akcesoria

Parę ciekawych pomysłów na akcesoria i różnego rodzaju dodatki przydatne podczas urządzania swojego mieszkania.

aranżacja mieszkania
Autor: Living Rooms London
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu osobom wykańczanie mieszkania kojarzyć się będzie z kupnem sprzętów i mebli i ustawieniem tego wszystkiego tak, żeby jakoś się prezentowało i było w miarę funkcjonalne. Lecz w praktyce to będzie to dopiero początek do tego, aby było można stwierdzić, że wnętrze faktycznie będzie ładnie i stylowo wykończone. Tak naprawdę to dopiero najróżniejsze wykończeniowe elementy, najróżniejsze ozdoby i drobiazgi tworzą jedną całość.

Garść przepisów na ciekawe upominki – do kupienia na polskich witrynach online

prezent
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Poszukując prezentu dla bliskiej osoby, rzadko stawiamy na niebanalność. Zazwyczaj decydujemy się na książki, odzież, kosmetyki lub płyty. Jeśli jednakże dobrze znamy osobę, dla której wybieramy podarunek, powinniśmy dostosować go do jej pasji.

Czym jest harcerstwo, na czym polega udział w tej organizacji? W jaki sposób zostać harcerzem?

harcerze
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Co się robi w harcerstwie? Można jeździć na wycieczki, różne biwaki, zloty czy obozy. Można nauczyć się dużej ilości ciekawych rzeczy, na przykład, jakim sposobem posługiwać się mapą czy kompasem, w jaki sposób tropić i nie dać się złapać, jak zbudować prycz oraz stelaż, poznać alfabet Morse'a oraz zaznajomić się z szyframi, oraz jak się właściwie nimi posługiwać, ale także jak udzielać pierwszej pomocy, radzić sobie samemu w lesie i co możemy ugotować z puszczańskich przysmaków.
Syndicate content