Poszukujesz pomysłu na podarunek dla wielbiciela planszówek? Poznaj nasze typy!


Co czytać, Dzieje chrześcijaństwa, Filmografia, Planszówki / wtorek, 12 października, 2021
Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zazwyczaj kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym właściwie każdy chciałby zapomnieć. Jednak od jakiegoś czasu planszówki przeżywają wyjątkowy renesans – grają w nie zarówno dorośli jak i mali, a na rynku pojawia się coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Jeżeli szukasz jakiejś ciekawej planszówki dla siebie albo chciałbyś komuś wręczyć taką w prezencie, wówczas niewątpliwie musisz zapoznać się z naszymi propozycjami!
Szogun dla dużych strategów
Jedną z najmocniej ostatnio rekomendowanych gier jest bez wątpliwości Szogun gra, która zapewni Wam rozrywkę na wiele zimowych wieczorów. Jeśli lubisz gry strategiczne, z pewnością będzie to odpowiednia pozycja dla Ciebie. W grze wcielasz się w jednego z magnatów Japonii, który będzie próbował zbudować swoje imperium. Budowanie zamków, wymiany handlowe z innymi graczami i możliwość rozbudowywania swojego imperium to z pewnością największe zalety tej gry.
Alchemicy dla wielbicieli magii
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Alchemicy gra to tytuł dla tych, którzy pożądają od gry trochę magii.

Przejdź do artykułu, który jest pod poniższym linkiem oraz czytaj na stronie (https://www.restauracjatraktat.pl/s/pl/15/przyjecie-komunijne) na ów temat, który na pewno Cię zaintrygował. Nie zwlekaj!

W tej rozgrywce wcielisz się w tytułowego alchemika, którego zadaniem jest posiąść jak najwięcej tajemnej wiedzy dotyczącej sporządzania wszelkiego rodzaju eliksirów i przygotowanie swego autorskiego przepisu na jeden z nich.

Battlestar dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen
Warszawa
Battlestar Galactica gra planszowa to niemal obowiązkowa gra dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.

Jeżeli chcesz uratować świat albo zniszczyć podniebne imperium swego wroga, Battlestar Galactica niewątpliwie będzie dla Ciebie właściwą propozycją. Zwykle rozgrywka trwa dość długo, więc bez wątpliwości musisz rezerwować sobie długie wieczory na podobne rozgrywki!