Zapisz się na szkolenie i podnieś własne kwalifikacje w oczach przedsiębiorców


Teologia / środa, 10 października, 2018
Dzisiejszy, niesamowicie wymagający dla młodych ludzi, rynek pracy, nie daje złudzeń, iż największe możliwości na interesującą i dobrze opłacaną posadę, posiadają osoby bystre, dysponujące wieloma użytecznymi kompetencjami oraz chętnie rozszerzające swoje kwalifikacje poprzez udział w różnorakich szkoleniach.

Nie zastanawia wobec tego fakt, że coraz więcej firm chętnie przeznacza swoje fundusze w szkolenia dla zatrudnionych.

szkolenia

Autor: Silicon Beach Training
Źródło: http://www.flickr.com

Być może trzeba jednak pomyśleć o dokształcaniu się prędzej i, dzięki certyfikatowi ze szkoleń takich jak cobit5 czy prince2, jeszcze bardziej zachęcić przełożonego do zatrudnienia.

Cobit5 – (link do strony) zbiera aktualne dyrektywy grupy ISACA w obszarze nadzoru i zarządzania IT. Takie szkolenie pozwoli ci pozyskanie odpowiedzi na zapytanie, jak pozyskać cele strategiczne i dobra dla firm za pomocą efektywnego i nowoczesnego wykorzystania technologii informacyjnych. Korzyścią dla korporacji okaże się z kolei pozyskanie pracownika, który, dzięki funkcjonalnej możliwości wykorzystania Cobit5, utrzyma dobrą jakość informacji wfirmie. Natomiast szkolenie prince2 – pozwoli ci na zaznajomienie się z metodyką efektywnego administrowania projektami w sterowalnym środowisku. Szkolenie prince2 bazuje na ogólnym zapoznaniu się z terminami, nauczeniu sięreguł prowadzenia projektu zgodnie zmetodą prince2, uzyskaniu zdolności szacowania, jakie korzyści osiągnie zakład robiąc projekt według prince2), a także pozyskaniu informacji w temacie modelu podejmowania decyzji w projekcie. Dla przedsiębiorstwa niezwykle cenny byłby fakt pozyskania człowieka, który umiałby dobrać odpowiednie elementy metodyi prince2 do wybranych sytuacji w projekcie.

Wyżej scharakteryzowane kursy przy teraźniejszych realiach na rynku pracy dają możliwość dostania cennej, ciekawej i dobrze opłacanej pracy. Obok znajomości języków obcych zaświadczenia te niewątpliwie przemawiają na twoją korzyść podczas procesu rekrutacji. Dlaczego więc nie dopomóc losowii nie wybrać się na któryś z nich? Pamiętaj, to inwestycja na przyszłość, która będzie procentować.