Podarek dla 10-latka


Co czytać, Dzieje chrześcijaństwa, Filmografia, Planszówki / sobota, 5 marca, 2022
Wybór interesującego prezentu dla 10-latka nie jest łatwy, szczególnie gdy zależy nam na tym, ażeby zabawka nie została bachnięta w kąt. Najbezpieczniej zdecydować się na kupno prezentu zgodnego z zainteresowaniami potomka – wtenczas mamy pewność, iż będzie się podobać.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Dzieci w wieku 10 lat powoli kończą już czas dziecięctwa i wkraczają w dojrzewanie. Dla niektórych może to być początek niełatwego okresu, pełnego krańcowych uczuć jak też niezwyczajnych zachowań. U poniektórych początek okresu dojrzewania przebiega sukcesywnie i łagodnie. Zdarza się, że zmiana jest niewidoczna dla samych rodzicieli, jednak w większości przypadków przebiega ona gwałtownie oraz jest przyczyną do niepokoju. 10-latki stają się coraz to bardziej samodzielne, jednakże nadal potrzebują opieki a także czasu spędzonego wspólnie z rodzicami. Dziesięciolatki mają już na ogół jasno określone zamiłowania i poświęcają im dużą część wolnego czasu, stąd wybierając podarunek dla dziecka w owym wieku koniecznie bierzmy pod uwagę to, co lubi oraz czym się pasjonuje.
Kraków nocą

Autor: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety we współczesnym świecie odgrywają bardzo istotną funkcję.

Chciałbyś znaleźć coś podobnego na omawiany na tej stronie wątek? Kliknij tu – ta użyteczna oferta niewątpliwie może rzucić nowe światło!

Uwielbiają je nie wyłącznie dorośli, lecz też dzieci. Idealnie sprawdzają się one w roli podarku dla dziecka, ale muszą być dopasowane do wieku. Tylko wtedy będą spełniać swą funkcję. Prawdziwym hitem wśród dzieciaków są smartwatche. Następnym urządzeniem są okulary 3D.

Starczy, że włożymy do nich smartfon oraz uruchomimy stosowną aplikację i możemy przenosić się w iluzoryczny świat. Jeśli potrzebujesz zakupić upominek tradycyjny w formie, proponuję zestaw „mały iluzjonista”.