Urodziny to dla większości ludzi jeden z najistotniejszych dni w roku – trzeba sprawić, że będzie to pamiętny dzień


Co czytać, Dzieje chrześcijaństwa, Filmografia, Planszówki / piątek, 16 września, 2022
Dzień urodzin jest wyjątkowym dniem nie tylko, gdy jesteśmy dziećmi. Również dorośli chcą fajnie spędzić ten rzadki dla nich dzień w roku.

na 30 urodziny

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
prezent na 18 urodziny

Autor: O.Horbacz Photo
Źródło: http://www.flickr.com

Przecieramy oczy o brzasku i zawsze z uśmiechem na ustach zastanawiamy się, co przyniesie nam ta zaczarowana dla nas kartka z terminarza – ile powinszowań, ile upominków, ile ciepłych słów.
Słyszy się, że najwspanialszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Jest oczywiste, że solenizant ma nadzieję nierzadko na podarunki niczym z Amerykańskich seriali zatem auta, ale w Polsce panują odrobinę odmienne zwyczaje -. Najlepszymi niespodziankami od znajomych i przyjaciół, są upominki śmieszne – inaczej nazywane z jajem. Nierzadko nie są to kosztowne prezenty, gdyż kupują je osoby niepracujące, ale bardziej chodzi o pamięć niż o kwestie pieniężne. Jeżeli ktoś z naszych przyjaciół świętuje już któreś z kolei urodziny i rozmyślamy, co kupić jej albo jemu na 30 urodziny, to trzeba podumać o tym, jaki charakter posiada ta osoba – . Jeżeli jest obieżyświatem na pewno rozpromieni się na widok fotoalbumu lub ogromnej mapy świata na ścianę.

Masz duży kłopot z wyszukaniem dobrego rozwiązania Twojego dylematu? Na pewno szybko może pomóc Ci ta strona farby akrylowe.

Każdy mężczyzna ucieszy się z zestawu kieliszków do whisky, a kobieta z kompletu szkła do szampana. Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowiutkich śrubokrętów.

Jeżeli pragniecie zrobić śmieszny upominek zawsze możecie wręczyć plakat znanego magazynu z znajomym na nim – i jakimś dowcipnym artykułem mówiącym o tym, że na przykład jest idealny lub pachnie jak milion euro.
Jeśli tylko wiemy, że solenizant będzie szczęśliwy – to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.