Jakich towarów poszukują w sieci przedstawicielki płci pięknej, tak te nastoletnie, jak i te po dwudziestce


Dzieje chrześcijaństwa, Planszówki / piątek, 3 lutego, 2023
Umiejętność obsługi laptopa jest w XXI wieku chyba jedną z najbardziej kluczowych kompetencji. Tak siedmioletni dziewczynki, jak i trzynastolatki i dojrzałe kobiety bezustannie poszukują w sieci interesujących towarów. Dzieciaki kierują się przede wszystkim gustem swoich kolegów, a kobiety po trzydziestce myślą o tym, aby zrobić zakupy po atrakcyjnych cenach. Dlatego dziewczyny wpisują w wyszukiwarkę hasło truskawkowe ciastko gry, a później wskazują rodzicom wybraną grę i błagają o jej kupno.

podczas grania

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Natomiast dorosłe panie także mają petycje, tym razem do narzeczonych, żeby ci dołożyli się do eleganckiej sukienki na jesień. Powszechnie wiadomo, że chłopaki uwielbiają po szkole grać w rozmaitego rodzaju gry. Czasami taką pasją udaje się także zarazić młodsze siostry. O ile młodzi faceci wybierają gry przygodowe, o tyle dziewczynki wolą te strategiczne bądź symulacyjne. Pierwszym etapem jest znalezienie odpowiedniej gry. To jednak nie jest zbyt trudnym zadaniem – w sieci roi się od gier, a ojcowie starając się sprostać wymaganiom ukochanych córek, wpadają w szał internetowych zakupów. Na popularnych portalach aukcyjnych można z łatwością nabyć np. grę Sims 2 albo 3 oraz wiele, wiele innych, zatem żaden zatroskany tata nie powinien narzekać na niewielki wybór. Inne warte zapoznania się z nimi propozycje tu: wciągające sims 2.

Czasami młode przedstawicielki płci pięknej mają jednakże całkiem inne preferencje i w wieku dziewięciu lat zamiast bawić się misiami, wolą siedzieć przed monitorem laptopa i grać w takie gry, w które gra starszy braciszek. Te starsze i bardziej przedsiębiorcze chłopczyce będą chciały same kupić w sieci gry gietea.

Chodź tu i zobacz dodatkowe informacje dotyczące prezentowanego postu. Zgłębisz w tamtym miejscu podobne materiały, które zapewne Cię zafascynują.

Z małą pomocą dorosłych jest to możliwe. W ten oto sposób szał internetowych zakupów ogarnia też najmłodszych. Mogą oni wybierać spośród sporej liczy gier, które oferują sprzedawcy, a poza tym uczą się przedsiębiorczości, która bywa przydatna w dorosłym życiu. W tym miejscu więcej: .

Autor: derobert

Kiedy nastolatki dorastają, to wtedy praktycznie nie szukają w internecie gier, a ich uwaga koncentruje się szczególnie na strojach i dodatkach. Damy chętnie nabywają w sklepach internetowych te towary, a ściślej te części garderoby, które parę dni temu widziały na wystawie miejscowego sklepu z konfekcją damską. Zamawiając w internecie trzy bądź cztery torebki filcowe zaoszczędzają również na transporcie. W taki sposób przyjaciółki kupują dla siebie mnóstwo przedmiotów – jedna dwudziestolatka zamawia kilka różnych wzorów, aby panie nie przyjeżdżały do biura w takich samych bluzeczkach czy dżinsach.