Jak grać przez Internet – za darmo?


Bez kategorii / sobota, 31 grudnia, 2022
Internet to jedno spośród kluczowych narzędzi ludzkości w XXI wieku. W sieci szukamy wiedzy, rozrywki, czy nowych przyjaciół. Nasze życie powoli biegnie dwutorowo – prawdziwie i wirtualnie. W Internecie poszukujemy także gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w którym możemy oddać się rozrywce za darmo. Nie dziwi zatem fakt, iż portale zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością.

Społeczność internetowa

Autor: wirtuale.pl
Źródło: wirtuale.pl

Pirate storm i Seafight to jedne spośród wielu rozrywek, które można odszukać w sieci. Przenoszą gracza w świat rodem z produkcji „Piraci z Karaibów”, w której użytkownicy walczą o przewagę na wodach jak również zmierzają do znalezienia skarbu i uzyskania sławy. Na drodze czatuje na nich sporo niebezpieczeństw, jednakże także wspaniała przygoda. Pirate storm oraz Seafight to rozrywka dla każdego, kto uwielbiał w latach dzieciństwa legendy o pirackich podbojach.

Gry na

Darmowe gry przez internet nie sprowadzają się tylko do pirackich podbojów wodnych. Nieprzeciętną popularnością cieszą się takie projekty jak Travian, Plemiona czy Grepolis, które opierają się na zasadzie budowy miejscowości oraz stopniowego rozszerzania swego terytorium. Gracze zrzeszają się w teamy, zawierają sojusze oraz toczą bitwy. Na analogicznej zasadzie funkcjonują takie gry jak na przykład Farmerama i Settlers Online. W pierwszym przypadku gracze konstruują gospodarstwo, a w Settlers Online osadę.

Zarówno Pirate storm i Seafight , jak i Settlers Online, Travian, Farmerama, lub Grepolis to gry MMORPG. Cechują się tym, że gracze wcielają się w konkretną postać a także konkurują bądź współpracują z innymi graczami.

Intryguje Cię, jakie są autorskie źródła? Więc muszę zaprosić Cię, byś zajrzał na moją inną stronę. Tam poznasz prawdę.

Wszystkie przytoczone powyżej gry przyszły do nas z zagranicy. Jeśli chodzi o polskie gry MMORPG to można wyliczyć Imperium Stylu. Jest to zabawa w zasadzie dla dziewczyn. Imperium Stylu polega na wcielaniu się w postać jednej z bohaterek oraz kierowaniu jej wirtualnym życiem. Polskie gry MMORPG lata świetności mają w dalszym ciągu przed sobą. Być może niedługo dostaną swoje pięć minut.