Prezent na trzydziestkę z nutką kreatywności


Bez kategorii / wtorek, 14 lutego, 2023
masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to masa momentów przełomowych. Najczęściej są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do zmian.

Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, ponieważ podobno wtedy zaczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest jednakże jeszcze mocno zaznaczona, toteż bez problemu możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego dobrą zabawę. Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć rozmaitych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to częstokroć inspiracja do postanowień: pragniemy zmienić pracę, zarabiać więcej forsy, utworzyć rodzinę, stać się bardziej obowiązkowi, rozpocząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków ku dorosłości. Celebrowanie okrągłych urodzin to już obyczaj. A trzydziestka to okazja niezwykle okazjonalna. Głośna balanga, wiele bliskich nam osób i prezenty, które bywają złośliwe, standardowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni kawaler dostanie gumową lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej oraz robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni najpewniej otrzymają poradnik motywacyjny lub skórzaną aktówkę. A przecież można bardziej interesująco. Proponujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom ubaw, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zagwarantuje wspomnienia na całe życie.

COŚ NIEZAPOMNIANEGO DLA NIEGO NA 30 URODZINY

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Szybkie pojazdy to obiekt pożądań mężczyzn w każdym wieku. Trzydziestolatek zapewne uradowałby się ze sportowego wozu, ale taki podarek przekracza predyspozycje materialne większej części z nas. Identycznie sporą uciechę przyniesie jazda wozem rajdowym. Szczególnie godny uwagi jest rajdowy trening trener osobisty gdańsk jazdy Subaru albo Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza wspaniałych emocji i odczuć. Też mocne przeżycia zapewni jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych wielbicieli prędkości. A jeżeli jazda samochodem to zbytnio przyziemny podarunek to polecamy coś odmiennego: lot paralotnią w tandemie.

PREZENT NA 30 URODZINY DLA NIEJ- MASAŻ I ROMANTYCZNA KOLACJE WE DWOJE

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie olśni trzydziestolatki? Rewelacyjnym pomysłem na podarunek będzie romantyczna kolacja dla dwojga, gdyż kobiety kochają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie świętować okazje. Blask świec i pyszne dania uwypuklą uroczysty charakter urodzin, ale również spowodują, że kobieta poczuje się niezwykle i warta miliona dolarów. Też wyjątkowym podarunkiem na 30 urodziny może być masaż, który rozluźni, rozbudzi zmysły i rozpieści ciało. Po tego rodzaju zabiegach każda pani czuje się młodo a 30 lat może być wyłącznie powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl