Czy aby świetnym pomysłem będzie wysłać dzieci na wypoczynek do Pobierowa?


Dzieje chrześcijaństwa / piątek, 30 września, 2022
Mniej więcej dwadzieścia lat temu Pobierowo było jak jedna spośród wielu położonych nad morzem miejscowości w Polsce – niewielka ilość atrakcji, słaba komunikacja, niewiele miejsc noclegowych i praktycznie niestrzeżone plaże. Od tamtego czasu aż do dzisiaj ta mała wieś przeszła prawdziwą metamorfozę. Pobierowo to jedna z pierwszych wymienianych miejscowości nad polskim morzem w trakcie omawiania wakacji w obrębie naszego kraju.

Pobierowo - plaża

Autor: Piotr
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu dwudziestu lat przemieniło się tu praktyczniewszystko. Duża ilość różnorakich restauracji, wiele miejsc noclegowych o standardzie na różnych poziomach, świetna dostępność komunikacyjna, liczne sklepiki i stragany zpamiątkami z wakacji czy wreszcie całą masa atrakcji dla dzieci i dorosłych, czyli między innymi cymbergaj, stoły do gry w bilarda, darts, niezliczona liczba automatów i symulatorów i całą masa innycymbergaj (https://www.magicplay.pl/?pl_cymbergaje,34)ocy Pobierowo nie nie śpi. Za sprawą paru klubów nocnych, w których można wytańczyć się i posłuchać żywiołowej muzyki zarówno nowoczesnej, jak również tej, przy której bawili się nasi rodzice i dziadkowie, zabawa trwa tu do samego rana.

Rodzi się pewne pytanie: czy dzieci mogą spędzić pomyślne i szczęśliwe wakacje w Pobierowie (szczegóły dotyczące tematu mieszczą się na tej stronie)? W moim odczuciu, jak najbardziej. Każdego roku organizowane są specjalne obozy dla dzieci i młodzieży proponowane w kilku różnych wariantach.

Jeden z nich to tak zwany obóz survivalowy, w trakcie którego dzieci i młodzież każdego dnia dostawać będą liczne skomplikowane zadania do zrobienia. Kolejnym wariantem jest obóz muzyczny, podczas którego młodzi będą próbować nauczyć się grać na różnorodnych instrumentach muzycznych, śpiewać wiele piosenek oraz tworzyć własne teksty. Następnym wariantem może być obóz sportowy, który dzielony jest na sekcje zależne od liczby chętnych wybierających daną dyscyplinę. dział badmintona, sekcja siatkarska czy też sekcja judo to tylko trzy propozycje z wielu. Każdy rodzic może spokojnie wysłać swoje dziecko w wieku od sześciu do osiemnastu lat.

Wyszkolona kadra zbudowana z nauczycieli i opiekunów kolonijnych zadba nie tylko o dobrą zabawę podopiecznych, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo.

Jeśli nadal nie nie wpadłeś na to dokąd wysłać swoje dziecko na wakacje, wybierz wakacje w Pobierowie! Dobre wspomnienia gwarantowane!