Urodziny to najcudowniejszy moment w roku, wobec tego musimy dla swojego szkraba załatwić magiczny pokaz

dzieci zwykle czekają na swoje urodziny przez okrągły rok. Marzą o tym, co dostaną w podarku i jakie niespodzianki przygotowali rodzice.


Nieważne czy nasz berbeć ma 5 czy więcej lat.
technologia
Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com


wczasy
Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing


pokaz magii
Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com


Na pewno z utęsknieniem czeka na kolejne urodziny. Prawdą jest, że odmiennie je zorganizujemy dla maluszka, a inaczej dla starszego dziecka. Dla berbecia możemy przykładowo zatrudnić klauna albo zamówić dmuchany zamek. Dla starszego dziecka rewelacyjnym pomysłem na pewno jest pokaz magii. Nasz mały jubilat i jego koledzy na pewno z ogromnym zaciekawieniem będą śledzić wszystkie sztuczki magika. Mimo iż robimy przyjęcie, to z pewnością będzie panować totalna cisza. Wszyscy będą koncentrować się na palcach iluzjonisty. Jeszcze wiele dni po przyjęciu wszyscy będą mówić o sztuczkach. Nie będzie końca przypuszczeniom - jak on był w stanie to zrobić. Tego typu show na pewno będzie niesłychaną niespodzianką, a nasze dziecko będzie zadowolone. Jeżeli to przyjęcie urodzinowe, to nie może rzecz jasna zabraknąć gości, tortu oraz różnych zabaw. Jednak tort i zwykłe atrakcje dość często powtarzają się rok po roku. A sztuczki czarodziejskie są niesamowite. Magik (rekomendują nas) będzie mógł na przykład wyciągnąć gołębia z kapelusza lub zgadnąć, którą kartę mieliśmy na myśli.
Może także zaprezentować inne sztuczki, o których nigdy nie mieliśmy pojęcia, a które wywrą na nas niesamowite wrażenie. Będziemy zachwyceni. Prawdopodobnie nawet rodzice zbiorą się w czasie pokazu w pokoju i z znacznym zainteresowaniem będą śledzić widowisko.