sieci

Już jako dziecko starannie zbierałeś wszelakie monety

Rodzimy Kościół Polski
Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Krajowe, zagraniczne, okolicznościowe czy zupełnie te zwyczajne, które były w tym okresie w obiegu. Do dnia dzisiejszego wspominasz, jak o niektóre z nich byłeś zmuszony zabiegać i jak dużo wymagały niezłomności i samozaparcia, aby je zdobyć?


Po latach na pewno z rozczuleniem wspominasz tę swoją ogromną pasję i osobiście sobie się dziwisz, jak upływające lata potrafią dużo zmienić w człowieku.

Planszówki, czyli alternatywne sposoby spędzania czasu

gry imprezowe
Autor: Tech Cocktail
Źródło: http://www.flickr.com
Szukasz ciekawego sposóbu na spędzenie zimowych wieczorów? Chcesz znaleźć zabawę, która jakkolwiek rozwinie Twoje umiejętności a równocześnie zapewni mnóstwo uciechy? Jeżeli odpowiadasz oznajmująco na powyższe zapytania świetnie trafiłeś!


Bacznie obserwując rynek gier, można zauważyć, że aktualnie do łask wraca zabawa naszego dzieciństwa.

Z czego wszyscy uwielbiają się śmiać i czy też humor rysunkowy to właściwy sposób na miłe spędzenie wieczoru?

humor rysunkowy
Autor: Mad House Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Znamy wszyscy grafiki w prasie, które przedstawiają jakiekolwiek zabawne sytuacje. I właśnie tego typu satyryczne grafiki można wyszukać w każdej gazetce.

Każdy posiada jakieś hobby - niektórzy kolekcjonują znaczki, a inni monety - niekiedy jednak pragniemy pozbyć się niepotrzebnych kolekcji

xbox
Autor: - EMR -
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli na przykład nasz dziadek miał zainteresowanie i kolekcjonował stare monety, to miał prawo w spadku zostawić nam swój zbiór. Jednak, my nie zawsze musimy jego pasję rozumieć i kontynuować.


Jeśli od dzieciństwa pasjonowaliśmy się zbieraniem przykładowo starych monet, bo zaszczepił w nas tę pasję dziadek, to możemy przejąć potem jego zbiór oraz ciągnąć jej uzupełnianie.

Gra tribal wars 2 - jedna z najlepszych, jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe

tribal wars 2
Świat aktualnie naznaczony jest obecnością internetu i wszystkiego, co się z tym łączy. Coraz częściej spotykamy się z odkrywczymi rodzajami aplikacji, serwisów społecznościowych lub portali dedykowanych konkretnym grupom publicznym.

Ciekawe propozycje sportowe na aktywny weekend

drewno
Autor: Konrad Gruza
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy spędzają coraz więcej czasu na aktywnym wypoczynku. Wystarczy popatrzeć jak wielką popularnością mogą pochwalić się choćby wyścigi biegowe w kraju nad Wisłą.
Syndicate content