raj

W naszym kraju trudno jest dostać pozwolenie na pistolet czy karabin

Szwecja
Autor: www.4taroty.pl
Każdy, kto lubi amerykańskie filmy, wie, że prawie każdy posiada w USA pistolet. Takie jest u nich prawo. W Polsce jest jednak całkowicie inaczej.


Każdy broni swego prawa - Amerykanie sądzą, że posiadanie broni jest jednoznaczne z prawem do wolności i obrony życia swego i swych bliskich.

Dlaczego garnki WMF to doskonały pomysł na prezent i co ponadto wytwarza ich wytwórca?

puchar
Źródło: pixabay.com
Czy nie myślisz, że dosyć długo w czasie słusznie zakończonym obywatele naszego kraju trudzili się używając, co tu wiele twierdzić, tandetnie stworzonych towarów? I przecież nie chodzi tu wyłącznie o takie samochody jak przysłowiowa zemsta Honeckera.

Wypocznij we Wrocławiu, gdy chcesz

drink bar wrocław
Autor: Piotr Marek
Źródło: Selena SA
Wrocław z pewnością jest miastem, które dobrze jest odwiedzić. Ma wiele ciekawych zabytków i miejsc, w jakich spokojnie odpoczniemy. Co istotne, mieszkańcy tego miejsca bywają niezwykle życzliwi.


Każdego roku Wrocław zwiedzają fale turystów.

Poszukujesz pomysłu na podarunek dla wielbiciela planszówek? Poznaj nasze typy!

restauracja
Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Jeszcze parę lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym właściwie każdy chciał zapomnieć. Jednak od jakiegoś czasu planszówki przeżywają prawdziwy renesans - grają w nie zarówno dorośli jak i dzieci, a na rynku pojawia się coraz więcej tytułów zasługujących na wyróżnienie.

Co najbardziej interesuje teraźniejszą młodzież i dzieci

pływanie
Autor: isox4
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedź jest jedna i ponadto niezwykle prosta - naturalnie okazują się to gry komputerowe.


Bardzo dobrze rozwinięta technika w ogromnym stopniu ułatwia im dostęp do tej rozrywki.

Podarek dla 10-latka

Poznań
Autor: Marcin Chady
Wybór interesującego prezentu dla dziesięciolatka nie jest łatwy, szczególnie jeżeli zależy nam na tym, by zabawka nie pozostała rzucona w kąt. Najbezpieczniej postawić na kupno upominku zgodnego z zainteresowaniami potomka - wtenczas mamy pełne przekonanie, iż się spodoba.

Wycieczka życia

migawka - urlop
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągle nie masz zaplanowanego tegorocznego urlopu? Najwyższy czas, by skierować się do biura podróży a także popytać o katalog z ciekawymi ofertami.
Syndicate content