gracz

Nie posiadasz upominków na Święta? Zdecyduj się na gry planszowe, a wszyscy będą ucieszeni!

Supertelefon z układem Tegra 3
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Wciąż nie zakupiłeś niespodzianek pod choinkę dla swoich krewnych? Zdajesz sobie sprawę z tego, iż nie pozostało Ci już zbyt wiele czasu. Nie ulega wątpliwości, że wymyślanie podarunków nie zawsze jest sprawą banalną, bowiem dogodzić każdemu człowiekowi będzie niezwykle kłopotliwie.

Czy wiesz jak możesz powiększyć swoje królestwo?

blog
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
W epoce, kiedy podstawową zabawą własnych dzieci są gry informatyczne, wielu z nas sądzi, iż znane nam z lat dziecięcych planszówki umarły śmiercią naturalną.

W jaki sposób prędko można stać się we własnym mieszkaniu np. kosmonautą bądź łowcą zombie?

berlin
Źródło: www.orlicatravel.pl
W życiu nie mniej istotna jak praca jest także możliwość beztroskiego wypoczynku, aby zregenerować siły na kolejny dzień w pracy albo na uczelni. Dla takich osób, które nie chcą chodzić do kawiarni czy do dyskoteki, są ponadto inne rozwiązania.

Gry wewnątrz przeglądarce - czyli, siedzenie wewnątrz sieci nie musi być w żaden sposób pełne nudy!

gry w przegladarce
Po co stworzono gierki rodzaju przeglądarkowego, nazywanymi także grami przeznaczonymi na przeglądarkę? Jakie rodzaje takiego typu gier powstały? Czy takie gry przeznaczone na przeglądarkę bywają płatne? W jaki sposób istnieje możliwość znaleźć takiego typu gry - czy istnieją jakieś bazy, wewnątrz których można je wyszukać? Wewnątrz jakiego typu wersjach językowych istnieje możliwość w nie zagrać? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!


Gierek przeznaczonych na przeglądarkę wbrew pozorom wcale nie istnieje aż tak malutko, jakby to się miało możliwość wydawać.

Jak popularność piłki nożnej ma przełożenie na komputerowe gry, z czego się bierze fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Star Fitness 5
Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
Piłka nożna jest chyba najpopularniejszym sportem na całym świecie, nic więc dziwnego, że powstało wiele gier opierających się na rywalizacji dwóch zespołów piłkarskich.

Dowiadujemy się na czym polegają gierki komputerowe z pogranicza science fiction

Park Linowy Carina
Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Generalnie rzecz ujmując, miłośnicy fantastyki w dziedzinie gier wideo, dzielą się na dwie kategorie. Ci pierwsi są entuzjastami przygód toczących się w baśniowych krainach, pełnych driad, krasnoludów oraz bohaterskich herosów. Drudzy z kolei, preferują zupełnie inny świat przedstawiony. Gdyż science fiction rządzi się zupełnie odmiennymi prawami. Zazwyczaj areną akcji jest kosmos, obszar często bardzo niegościnny dla naszych bohaterów. Przemierzają oni w statkach kosmicznych ten teren, poznając licznych obcych. Poniżej przykład dwóch ciekawych gier z tego nurtu.
Syndicate content