Lektor

Krótka historia o zasypianiu, czyli czym zaskakują producenci bajek.

gwiazdy
Autor: sideways jdm
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś dzieci oglądały bajki głównie w formie dobranocek w TV. Dzisiaj mogą oglądać bajki albo ich słuchać o każdej porze dnia, praktycznie z każdego miejsca na świecie.


Rynek bajek dla dzieci z roku na rok wzrasta, co z kolei przekłada się na coraz efektywniejszą grafikę starszych jak i nowych opowieści.

Nauka języków – jakie są najlepsze metody? Lepiej wziąć się za to samodzielnie czy zapisać się na kurs?

szkoła językowa
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie musowo przekonywać, jak istotna jest obecnie znajomość języka obcego. Angielski to oczywiście konieczność, a i każdy inny jest dobrze widziany. To konieczność przy przyjmowaniu do każdej prawie pracy. Dlatego też języków uczą się obecnie już bardzo małe dzieci. Nawet w przedszkolach realizowane są tego rodzaju zajęcia. Jeśli masz braki pod tym względem, może to niestety stanowić spory problem. Jednak nie jest to rzecz jasna nie do naprawienia.

Dlaczego słuchowiska są obecnie tak modne oraz co można powiedzieć o ich przewadze nad audiobookami?

książki
Autor: Pleuntje
Źródło: http://www.flickr.com
Audiobooki to książki odczytywane przez lektora, jakie cieszą się dziś dość dużą popularnością. Nie każdy lubi czytać, nie każdy odnajdzie również na to czas, z kolei audiobooki można słuchać naprawdę wszędzie. Niezależnie od tego czy jesteś zaprzątnięty porządkami w domu, czy może jesteś w podróży - zawsze i wszędzie zdołasz skorzystać z audiobooku. Do tego są one łatwo dostępne, więc dzisiaj bez problemu zdołasz odnaleźć swoje ukochane książki właśnie w takiej formie.
Syndicate content