Lektor

Krótka historia o zasypianiu, czyli czym zaskakują producenci bajek.

gwiazdy
Autor: sideways jdm
Źródło: http://www.flickr.com
Dawniej dzieci oglądały bajki głównie w formie dobranocek w TV. W obecnych czasach mogą oglądać bajki lub ich słuchać o każdej porze dnia, praktycznie z każdego miejsca na Ziemi.


Rynek bajek dla dzieci z roku na rok rośnie, co z kolei przekłada się na coraz barwniejszą grafikę starszych oraz nowych opowiadań.

Nauka języków – jakie są najlepsze metody? Lepiej wziąć się za to samodzielnie czy zapisać się na kurs?

szkoła językowa
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, jak kluczowa jest dziś znajomość języka obcego. Angielski to już wręcz konieczność, a i każdy inny jest dobrze widziany. To konieczność przy podejmowaniu każdej w zasadzie pracy. Dlatego też języków uczą się aktualnie już nawet małe dzieci. Nawet w przedszkolach realizowane są tego typu zajęcia. Jeżeli masz braki pod tym względem, może to niestety powodować większy kłopot. Jednak nie jest to na szczęście nie do nadrobienia.

Dlaczego słuchowiska są obecnie tak modne oraz co można powiedzieć o ich przewadze nad audiobookami?

książki
Autor: Pleuntje
Źródło: http://www.flickr.com
Audiobooki to książki czytane przez lektora, które cieszą się współcześnie dość wielką popularnością. Nie każdy lubi czytać, nie każdy odnajdzie również na to czas, za to audiobooki wolno słuchać faktycznie wszędzie. Niezależnie od tego czy jesteś zapracowany porządkami w domu, czy może jesteś w podróży - zawsze oraz wszędzie możesz skorzystać z audiobooku. Poza tym są one łatwo dostępne, więc współcześnie bezproblemowo możesz odnaleźć swoje ulubione książki właśnie w takiej formie.
Syndicate content