Lektor

Krótka historia o zasypianiu, czyli czym zaskakują producenci bajek.

gwiazdy
Autor: sideways jdm
Źródło: http://www.flickr.com
Dawniej dzieci oglądały bajki głównie w formie dobranocek w TV. W obecnych czasach mogą oglądać bajki lub ich słuchać o każdej porze dnia, praktycznie z każdego miejsca na Ziemi.


Rynek bajek dla dzieci z roku na rok rośnie, co z kolei przekłada się na coraz barwniejszą grafikę starszych oraz nowych opowiadań.

Nauka języków – jakie są najlepsze metody? Lepiej wziąć się za to samodzielnie czy zapisać się na kurs?

szkoła językowa
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie ma co przekonywać, jak ważna jest obecnie znajomość języka obcego. Angielski to w zasadzie konieczność, a i każdy inny jest mile widziany. To konieczność przy podejmowaniu każdej w zasadzie pracy. Dlatego też języków uczą się teraz już małe dzieci. Nawet w przedszkolach odbywają się tego rodzaju zajęcia. Jeżeli masz braki pod tym względem, może to niestety stanowić większy kłopot. Jednakże nie jest to na szczęście nie do nadrobienia.

Dlaczego słuchowiska są obecnie tak modne oraz co można powiedzieć o ich przewadze nad audiobookami?

książki
Autor: Pleuntje
Źródło: http://www.flickr.com
Audiobooki to książki odczytywane przez lektora, jakie cieszą się dziś dość wielką popularnością. Nie każdy lubi czytać, nie każdy odnajdzie też na to czas, z kolei audiobooki wolno słuchać istotnie wszędzie. Niezależnie od tego czy jesteś zajęty porządkami w domu, czy być może jesteś w podróży - zawsze i wszędzie możesz skorzystać z audiobooku. Dodatkowo są one bezproblemowo osiągalne, więc dzisiaj pomyślnie zdołasz odszukać swoje ulubione książki właśnie w takiej formie.
Syndicate content