muzyka

Różne oblicza muzyki - pasja, którą każdy człowiek obiera w niepodobny sposób

koszulki na winyle
Autor: barnimages.com
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę ludzie mają bardzo różne hobby i nadzwyczaj chętnie poświęcają im własny czas. Jest to bez wątpienia forma relaksu, odskocznia od codziennego życia i alternatywa robienia rzeczy, o których marzyło się od dziecka.

Od czego rozpocząć naukę gry na gitarze

gitara
Autor: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com
Szukajć pierwszych piosenek gitarowych, młodzi ludzie często zaczynają od piosenek. Małe dzieci zwykle grają utwory do śpiewania, które znane są od lat nawet naszym dziadkowm czy też rodzicom. Piosenki te weszły do kanonu utworów, jakie znajdujemy w większości śpiewników harcerskich i ogniskowych. Nie są to zwykle utwory trudne, grane są na prostych podstawowych akordach, nawet jeśli w oyginale partie gitary są złożone i skomplikowane.

W jaki sposób w obecnych czasach mogłaby wyglądać okładka na płytę?

okładka na płytę
Autor: Eugene Romanenko
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy wszystko jest wykonalne. W znacznej mierze zawdzięczamy to temu, iż posiadamy łatwy dostęp do globalnej Sieci. I właśnie dlatego jesteśmy w stanie zrobić sobie wydruk fotografii wysepki, na jakiej wcale nie byliśmy oraz znamy ją tylko ze słyszenia.

Festiwal jako przegląd muzyczny o klimacie cyklicznym

Big band
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Muzyka jazzowa jest nadzwyczaj zdumiewającym zjawiskiem całej przeszłości muzyki ogólnoświatowej. Współcześnie po wielu latach rozwój jego na tle całościowej pozycji i w muzyce w ogóle w sztuce ogólnoświatowej są wręcz perfekcyjne. Muzyka jazzowa jest scaleniem różnic. Jest rodzajem muzyki który powstał w wyniku scalenia muzyki europejskiej, afrykańskiej i amerykańskiej.

O czym dobrze jest dzisiaj pamiętać, wybierając dla siebie najbardziej interesujący zawód?

praca w radiu
Autor: Brangwyn Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Każda młoda osoba zastanawia się nad tym, jak najlepiej zaplanować własną przyszłość. Okazuje się jednakże, że to nie jest takie łatwe. Dlaczego? Przede wszystkim, trzeba wybrać dla siebie prawidłowy zawód, jaki umożliwi nie tylko rozwijanie swoich pasji, ale w pierwszej kolejności, zarobienie środków, jakie są niezbędne do utrzymania. Wybierając zawód trzeba mieć na względzie nie tylko swoje zainteresowani, ale również predyspozycje oraz możliwości zarobkowe, praca przecież powinna pozwolić na swobodne utrzymanie się.

Już dziś pomyśl, jakie prezenty 220TAN wywołają uśmiech na twarzy Twoich bliskich!

prezent
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Szukasz prezentów dla swoich najbliższych? Nie wiesz co mogłoby im sprawić największą przyjemność? Pomyśl, czym zainteresowani są wszyscy członkowie Twojej familii, a bez wątpienia uda Ci się znaleźć coś niesamowitego!
Syndicate content