Co oferuje Ustka? Jakie atrakcje czekają na turystów? Gdzie dobrze jest pojechać w niepogodę?

Udane wakacje to dla niektórych niekoniecznie zaszycie się na odludziu i raczenie się ciszą jak i przyrodą. Niektórzy wolą być w miejscu, gdzie jest wszystko w zasięgu wzroku oraz dostęp do wielu rzeczy.Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA

Nie mają trudności z dotarciem do sklepu, czy dobrej knajpki na obiad. Dla tego typu turystów, Ustka to bardzo dobre miejsce na wypoczynek.

W tej miejscowości znajduje się świetna infrastruktura dla turystów, z tego względu bez problemu można znaleźć kwatery, które będą doskonałe dla każdego. Gdy zainteresuje nas Ustka domki letniskowe to nie problem- www.ruszajwpolske.pl/noclegi/ustka/domki_letniskowe/c,38,1,1,index.html. Tak samo jak wiele innych rodzajów kwater dla turystów. Wybór jest bardzo duży. To duży plus, ponieważ na wybrzeżu mamy wiele malutkich miejscowości, gdzie nie często brak wyboru, jeżeli chodzi o nocleg. W Ustce natomiast nie będzie z tym najmniejszego problemu.


Nie można zawitać do Ustki i nie pójść na latarnię. To punkt obowiązkowy każdej z wycieczek. Może nie jest ona za wysoka, jednak jej ładny wygląd z pewnością przypadnie do gustu wielu odwiedzającym. Ciekawostką jest zabytek z czasów Hitlera, a konkretnie tak zwane trzecie molo, którego budowa nie została dokończona. Według planów miało ono mieć aż półtora kilometra długości, jednak wybuch wojny pokrzyżował te plany. W okolicy znajduje się sporo bunkrów wojennych, co jest sporą ciekawostką dla fanów historii. Gdy mamy większą ilość czasu i odłożonych do wydania pieniędzy, to właśnie z Ustki możemy odbyć rejs na Bornholm.

lasy
Autor: DLH Poland
Źródło: www.dlh.pl


Na tej pięknej wyspie możemy skorzystać z ogromnej ilości rozsianych ścieżek rowerowych. To świetne miejsce dla fanów turystyki rowerowej. W Ustce każdy pewnością odnajdzie coś dla siebie. Dlatego, jeśli zainteresuje nas Ustka domki zamówmy jak najszybciej.