Przystanek Woodstock jako koncerty, ale również szereg działań

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego krajowego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim występem pragnie podziękować każdym wolontariuszom i ludziom wspomagającym jej styczniowe, finałowe postępowania.

Przystanek Woodstock to nie tylko przedstawienia, ale również seria przedsięwzięć towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także wiele odrębnych. Osoby, jakie przybywają na festiwal, poważają sobie niezwykły klimat przedsięwzięcia. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na jakimkolwiek Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja aranżuje przesłuchanie chętnych grup, jakie pragną ukazać się przed wielką widownią.

Ochrona owej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, to znaczy gromadę wolontariuszy, profesjonalną ochronę, także policję, która zajmuje się wypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza (polecam) masowa w Kraju. Wiele różnych osób spotyka się ze sobą, mieszka w jednym punkcie, wspólnie się bawi- przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie. Co roku Policja potwierdza, że przy tak dużej publiczności fenomenem jest tak nieznaczna ilość zgłoszeń dotyczących agresji.Teczka na ramię
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
By pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne powinny być przede wszystkim lekkie, przestronne, jednak trwałe. Nawet względnie tania torba może być odpowiednia pod zastrzeżeniem, że będzie skonstruowana z dobrych surowców. Malutkie walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, jaki wolno zabrać ze sobą wszędzie. Średnie i obszerne walizki to wyjście właściwe na dłuższe wyjazdy. Wskazane jest, żeby w środku znajdowały się specjalne kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, które zmieszczą drobne przedmioty. Bardzo praktyczną opcją jest możność przekształcenia drobnej walizki na plecak - plecaki.com.pl/pl/c/Soy-Luna/213 - za pomocą zewnętrznych szelek. Nowoczesne walizki są coraz lżejsze i w wyższym stopniu wytrzymałe na defekty dzięki aplikowaniu zaawansowanych technologicznie surowców. Szczegóły znajdziesz na stronie . Różnorodność cenowa dostępnych na rynku toreb jest nadzwyczaj spora.